تبلیغات
وب نوشته های یک دانشجو ... ! - بدشانس تر از من خوده منم !
وب نوشته های یک دانشجو ... !
وب نوشته های یک پشت کنکوری تبدیل شد به وب نوشته های یک دانشجو ... !
نوشته شده در تاریخ جمعه 13 اسفند 1389 توسط S a M i | نظرات ()

سلام آخرین ارسالم واسه 16 بهمنه الانم 13 اسفنده وای چقدر زود گذشت این چند روز

این چند روز كه اپ نمی كردم واسم مشكلی پیش اومده نمی تونستم بیام والا خیلی دوست داشتم بیام پیش دوستایه گلم ، اول عذر خواهی كنم كه اصلا وقت نداشتم بیام به وبلاگ هاتون سر بزنم انشا ا... امشب جبران می كنم .

ازمون امروزم كه پرید نرفتم آزمون بعدی هم كه همین جمعه هست كه می یاد - 20 اسفند

دانشگاه آزادم دفترچشو گرفتم پر كنم اقلا خدایی نكرده اگه تو سراسری مجاز نشدم بتونم دانشگاهی برم و ویلون نمونم ، از سربازی هم یه جوری فرار كنم

دوستان حتما این سخن دكتر شریعتی و داستان زیبا عشق و ازدواج رو بخونید ...

^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&

سخنی زیبا ازدکتر شریعتی

خدایا رحمتی کن تا ایمان ، نان ونام برایم نیاورد ، قدرتم بخش تا نانم را و حتی نامم را در خطر ایمانم افکنم ، تا از آنهایی باشم که پول دنیا را می گیرند و برای دین کار می کنند ، نه از آنهایی که پول دین می گیرند و برای دنیا کار می کنند.(دکتر شریعتی)

^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&^&

عشق و ازدواج

شاگردی از استادش پرسید: عشق چست؟
استاد در جواب گفت:به گندم زار برو و پر خوشه ترین شاخه را بیاوراما در هنگام عبور از گندم زار، به یاد داشته باش كه نمی توانی به عقب برگردی تا خوشه ای بچینی شاگرد به گندم زار رفت و پس از مدتی طولانی برگشت.استاد پرسید:چه آوردی؟ و شاگرد با حسرت جواب داد:هیچ! هر چه جلو میرفتم، خوشه های پر پشت تر میدیدم و به امید پیدا كردن پرپشت ترین، تا انتهای گندم زار رفتم .
استاد گفت: عشق یعنی همین
شاگرد پرسید: پس ازدواج چیست؟
استاد به سخن آمد كه:به جنگل برو و بلندترین درخت را بیاور اما به یاد داشته باش كه باز هم نمی توانی به عقب برگردی شاگرد رفت و پس از مدت كوتاهی با درختی برگشت. استاد پرسید كه شاگرد را چه شد و او در جواب گفت:به جنگل رفتم و اولین درخت بلندی را كه دیدم، انتخاب كردم. ترسیدم كه اگر جلو بروم، باز هم دست خالی برگردم .
استاد باز گفت:ازدواج هم یعنی همین
برچسب ها: بدشانس تر از من خوده منم !، بدشانس، آدم بدشانس، آزمون 13 اسفند قلم چی، آزمون قلم چی، آزمون20 اسفند قلم چی، دانشگاه آزاد، سخنی زیبا ازدکتر شریعتی، شریعتی، دکتر شریعتی، سخنی زیبا، عشق و ازدواج، سخن دكتر شریعتی، داستان زیبا عشق و ازدواج، داستان زیبا عشق، داستان زیبا ازدواج، داستان زیبا،
درباره وبلاگ
سلام من ســامــی 19ساله از تهران هستم . فارغ التحصیل شدم از درس و دارم واسه کنکور انسانی درس میخونم و این وبلاگم ایجاد کردم تا هم جایی باشه تا بتونم به دیگر دوســتـان کـمـک کنم هم دیگردوستان از تجربه هاشون به مــــن انتقال بـــدن !

این متن واسه اواخر سال 1389 و اوایل سال 1390 می باشد و ، واسه یادگاری گذاشتم بمونه...

-------------------------------------

وب نوشته های یک دانشجو ... !

به زودی ...
موضوعات
آخرین مطالب
نویسنده
آرشیو مطالب
دوستان
لینک های باهال
داشبورد
بازدیدهای امروز : 2 نفر
بازدیدهای دیروز : 3 نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددتمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.